האיחוד האירופי הוא אחד האזורים המפורסמים ביותר בעולם.

עד כה, יש לו השפעה עולמית ותרבותית רחבה, בנוסף להשפעה ישירה על הכלכלה.כוחו של האיחוד התעצם כול כך ששפע של אנשים מרחבי העולם כבר מחפשים בעקביות הזדמנויות הן לעבוד ולחיות במדינות החברות באיחוד האירופי.

יתרונות באזרחות אירפואית:

 

ויזה שמאשרת לבקר 157 מדינות.דרכונים אירופיים הם ללא ספק אופציה אטרקטיבית ביותר עבור דרכון שני, כבעל אזרחות פורטוגזית או ספרדית, תהיה לך הזכות לבקר 157 מדינות ללא ויזה. בנוסף, תהיה לך את הזכות לגשת לתוכנית ויתור ויזה (VWP) של ארצות הברית. ה- VWP מאפשר לנוסעים, עם דרכון אלקטרוני חוקי, להיכנס לארצות הברית ללא אשרה לתקופה של עד 90 יום לצורך עסקים או לבילוי.גמישות בתעסוקה.אחד היתרונות הברורים ביותר של דרכון האיחוד האירופי הוא שיש לך את החופש המוחלט לעבוד בכל אחת המדינות החברות של האיחוד. אז, אם, למשל יש לך דרכון פורטוגזח או ספרדי, לא תהיה לך שום בעיה לעבוד בבולגריה או איטליה.חופש התנועההיכולת לעבוד בכל אחת המדינות החברות באיחוד היא לא היתרון היחיד של דרכון האירופאי. אתם והמשפחה שלכם יכולים גם לחיות בכל אחת מהמדינות האלה.      ויזת עבודה זהב דומה מקצת לדרכון, אך אלא זאת היא ראשות זמנית ולכן צריך להיות במעקב על התוקף שלה.

עם זאת, כדי לקבל כל כך הרבה מדינות לבחירה לשמש לכם לבית היא ברכה נדירה שניתנת רק לכמה מעטים, ואנחנו מעודדים את הלקוחות שלנו להפיק את המירב מהזדמנויות כאלה. להיות אזרח של האיחוד האירופי אומר גם שבאפשרותכם לנצל לא רק את היתרונות הזמינים לאזרחים באותה מדינה מסוימת, אלא גם של כל המדינות החברות בו. במילים אחרות, אם אתה מחזיק דרכון של האיחוד האירופי, אז אתה רשאי לטעון זכויות היתר המשתרעת על בריאות, חינוך, פנסיה, אבטלה וחברות סיוע. כמובן, אלה הם יתרונות גדולים עבור אלה המעוניינים לעבור לא רק כיחדים, אלא גם עם משפחותיהם.אחד הנושאים שיכולים להיות מדאיג עבור המבקשים של האזרחות פורטוגזית או הספרדית היא סוגיית מס ההכנסה. אם אתם לא תושבים בפורטוגל או ספרד, אינכן מוכרחות לשלם מס. מס הכנסה בפורטוגל ובספרד מוחל רק על תושבי המדינה או ליחידים שקיבלו הכנסה בפורטוגל או בספרד, גם אם משכן המס שלהם אינו במדינה.

כמו כן, אזרח פורטוגלי או ספרדי שאינו תושב המדינה אינו מחוייב בתשלום מס הכנסה בפורטוגל או בספרד (צריך רק לשלם מסים מהכנסות שהתקבלו מהפעילות הכספית שהאזרח עושה בפורטוגל או ספרד).אם יש לכם שאלות אחרות, צורו איתנו קשר, צוות המומחים להגירה ולאזרחות שלנו ישמח לסייע בכל שאלה שתהיה לכם