אם ברצונכם להגיש בקשה לאזרחות הספרדית או הפורטוגזית דרך

Becomeeuropean.comמערכת

עבודתינו מחולקת ל

-5 שלבים:

1 – ראיון מועמד

2 – תשלום לפתיחת תיק

3 – אוסף של הוכחות

4 – הגשת בקשה

5 – פתרון של הבקשה

הבא, נסביר לך

כל אחד מהם:

ראיון עם המועמד

לפני קבלת הבקשה שלכם, יש צורך להיות בטוח ולדעת את האפשרויות שיש ביידכם להגיש בקשה מוצלחת עבור אזרחות פורטוגזית או ספרדית. לשם כך, אחד הסוכנים שלנו יערוך ראיון שבו תתבקש לספק את המידע הרלוונטי בהתאם לדרישות של אזרחות פורטוגזית או ספרדית.

תשלום לפתיחת תיק

במקרה שהצוו

ת שלנו מאשר את הזכאות שלהם להגיש בקשה לכל אחת מהאזרחות, כדי להמשיך, תצטרכו לשלם את עלות הפתיחה של התיק.

העלות הכוללת של תהליך האזרחות (ללא עלות ההנפקה, התרגום והלגליזציה של גליונות פליליים או תעודות לידה, וכו ') הוא 2,750 € + .impts (אזרחות פורטוגזית) – 2,000 € + .impts (אזרחות ספרדית) . עם זאת, אם הדבר נדרש, ניתן להציע מתקני תשלום, לקבלת מידע נוסף אודות התנאים ודרכי ה

תשלום, אנא צורו קשר איתנו.

אוסף ההוכחות

לאחר קבלת התשלום עבור פתיחת התיק, הצוות שלנו יבקש ממכם לספק לנו את המידע ואת ההעתק של התיעוד שאנחנו צריכים על מנת להכין את הבקשה שלכ

ם. המסמכים הנדרשים עשויים להשתנות בין כל המבקש, עקב זאת אנחנו מציינים איזה סוג של עדויות ומסמכים הם אלה הנדרשים במיוחד למקרה שלכם.

הגשת בקשה

לאחר סיום שלב הניתוח, ולאחר הכנת הבקשה למסמכים הנדרשים, נשלח את בקשתכם לרשויות הרלוונטיות ואנו ניידע אותכם ברגע שנקבל תשובה רשמית.

פתרון של הבקשה

מרגע שאנו מקבלים את התשובה של הרשויות לגבי בקשתכם, מה שנותר הוא לחכות שהרשויות יבצעו את ההליכים הפנימיים, תקופה זו יכולה להימשך עד 18 חודשים עבור חלק מהמקרים הרלוונטיים לממשלת ספרד, או 30 חודשים עבור המקרים שהוצגו ונמסרו לממשלת פורטוגל.

הערה:

Becomeeuropean.com

מבטיחה הצלחה למועמדים ה

מבקשים את אזרחותם דרכנו, למעט במקרים בהם המועמד בעל רישומים פליליים מוכתמים או כאשר הבקשה הוגשה לממשלת ספרד.